Yükleniyor...
Kendin için bir iyilik yap, Kulübe Gel !
SPA
BAYANLARA ÖZEL VIP Sauna-Hamam

Hamam, sauna, fin hamamı, dinlenme bölümü, masaj odası ve şok havuzu ile müşterilerin huzurlu bir şekilde dinlenebilecekleri bir mekan olan VIP Sauna üyelik sistemi haricinde misafir kabul etmektedir. 

Şimdi Club Sporium'da günün tüm yorgunluğunu atmak için harika bir alternatif var: Bayanlara Özel VIP Sauna-Hamam. Soyunma odalarımız içinde yer alan ve tüm üyelerimizin ücretsiz yararlandığı sauna ve buhar odamıza göre daha büyük ve daha konforlu olan bayanlara özel VIP Sauna-Hamam sizi lüksle buluşturuyor. Buhar odası hamam, sauna, ve şok havuzu hizmetlerini bünyesinde bulunduran bayanlara özel VIP Sauna-Hamam, haftanın 4 günü sizi yenilenmeye ve stresten arınmaya davet ediyor. Pazartesi-Çarşamba-Cuma-Cumartesi 09:00- 15:00 

Üye Giriş = 30

Misafir Giriş = 35


BAYLARA ÖZEL VIP Sauna-Hamam

Şimdi Club Sporium'da günün tüm yorgunluğunu atmak için harika bir alternatif var: Baylara Özel VIP Sauna-Hamam. Soyunma odalarımız içinde yer alan ve tüm üyelerimizin ücretsiz yararlandığı sauna ve buhar odamıza göre daha büyük ve daha konforlu olan baylara özel VIP Sauna-Hamam ayrıcalıklı hizmetleriyle sizi bekliyor. 

Buhar odası, hamam, masaj, sauna ve şok havuzu hizmetlerinden yararlanabileceğiniz baylara özel VIP Sauna-Hamam, haftanın 7 günü 23:00'e kadar rahatlamayı size en lüks şekliyle sunuyor. 

Üye Giriş = 25

Misafir Giriş = 35 


FİN HAMAMI

10 kişilik olarak tasarladığımız Türk Hamamı’nda steril bir ortam yarattık. Mermer kir ve yağ barındırmıyor. İznik çini işlemeleri kullanılan hamam bölümünde kurna ve aksesuarlar özel el yapımı. Ayrıca, tavana kadar ısıtma uygulanan mekanda göbek taşında özel bir ısıtma sistemi de uygulanıyor. 

20 kişilik hazırlanan sauna alanı ise özel fin ağacından yapıldı. Bu ağaç hem fazla yakıcı değil, hem de kir tutmuyor. Çift sobalı sauna alanında merkezi müzik yayını da yapılıyor. Hamam veya sauna’dan çıktıktan sonra vücudu dinçleştirmek amacıyla kullanılan özel şok duşları ve şok havuzu var. Şok havuzunda özel soğutma sistemi uygulanıyor ve derinlik 1.80 cm. Masaj salonunda vücudu rahatlatıcı otomatik otantik koku sistemi kullanılıyor ve bu alanda da merkezi müzik yayını yapılıyor. 

Dinlenme salonları ise sauna ve masaj salonlarından çıktıktan sonra müşterilerin bir arada bulundukları bir ortam. Özel ortopedik koltukların yer aldığı bu bölümde plazma TV, dergi ve gazetelerle günün gelişmeleri takip edilebiliyor. Ayrıca, mekana konulan akvaryum ortamın huzurunu arttırıyor. Sıcaktan bunalan müşteriler ise “Vitamin Bar”dan alacakları içeceklerle serinleyebiliyorlar. 

İLETİŞİM ve REZERVASYON:

0 216 416 02 02 (129)
0 216 416 02 05